قرص پایه

کد محصول: 3229
وضعیت موجودی: 8
110,000 تومان
تعداد: + -
 
برچسب ها: قرص پایه
تركيبات: كشته صدف حلزون

موارد مصرف: سرماخوردگی، موثر برای تب، تمام مشکلات ناشی از کمبود کلسیم، فسفر و ویتامین D و جذب ویتامین ها و ریزمغذی ها، ریزش مو بعد از بارداری، شکستگی ها

نحوه مصرف: 
اگر پزشک تجویز کردن، طبق دستور پزشک در غیر این صورت بهتر است یک ماه مصرف کرده و یک ماه قطع نموده و دوباره تکرار نمایید.
(صبح ناشتا یک عدد و قبل از شام یک عدد)

برای کودکان بالای یکسال نیز می توانید پودر داخل کپسول را همراه با شیر، غذا یا خوراکیه دیگری به کودک بخورانید.

اعجاز مفاصل و درمان قطعی پوکی استخوان» : 
از آنجایی که کمبود کلسیم و فسفر و بیماری پوکی استخوان در کشور عزیزمان فراگیر شده بیماران دچار کمبود پوکی استخوان مجبور به استفاده از داروهای کلسیمی خارجی و آمریکایی که با قیمت های نجومی وارد کشور می‌شوند هستند
و بسیاری از افراد به دنبال انواع مکمل های حاوی کلسیم خارجی هستند.
طبق تحقیقات بدست آمده ۹۷درصد داروهای موجود در کشور تولید داخلی هستند و فقط ۳درصد واردات داروهای خارجی را داریم که این ۳ درصد از لحاظ ریالی و ارزی به مراتب بالاتر از این ۹۷ درصد هستند.
و اکثر افراد فکر می‌کنند که پوکی و نرمی استخوان فقط ناشی از کمبود کلسیم است.
اما کلسیم یکی از عناصر مهم تشکیل دهنده استخوان به حساب می آید. عناصر دیگر بسیار مهم که در مرتبه کلسیم برای استخوان مهم هستند عنصر فسفر و مقادیر کمی منیزیم و آهن هستند که این درصد حدود ۵۴ درصد کلسیم و حدود ۴۱ درصد فسفر است که درصد فسفر در داروهای مکمل استخوانی کاملا نادیده گرفته می‌شود.
(نکته بسیار مهم آن ناتوانی در به دست آوردن فسفر خوراک می باشد)
که ما توانسته ایم فسفر را به صورت خوراکی به همراه کلسیم برای درمان پوکی استخوان را در سریع ترین زمان ممکن استفاده کنیم.
این دارو کلسیم و فسفر مورد نیاز هر فرد برای درمان یا پیشگیری از بیماری پوکی استخوان را تامین می‌کند و همچنین تمامی بیماران دچار مشکلات اسکلتی و عضلانی مثل پوکی و نرمی استخوان، دیسک و دردهای کمری و گردنی، دردهای سیاتیکی و انواع آرتروز را درمان می بخشد.
تمامی بانوانی که قصد بارداری دارند و تمامی بانوان باردار و شیرده از این دارو و مکمل معجزه آسا برای تاثیر مثبت در رشد جنین، کیفیت و کمیت شیر مادر، جلوگیری از عوارض دوران بارداری مثل ریزش مو یا مشکلات استخوانی می‌توانند استفاده کنند.
همچنین تمامی بانوان یائسه و تمامی کسانی که پزشک تشخیص کمبود کلسیم یا فسفر یا ویتامین دی داده است هم می‌توانند گروه هدف این دارو بشمار آیند.
بیمارانی که از ریزش مو، رشد کم ناخن یا شکستگی ناخن شکایت دارند هم از این دارو می توانند استفاده کنند.
افرادی که دچار خستگی و ضعف عضلانی می باشند و افرادی که به هر دلیل در معرض کمبود کلسیم و پوکی استخوان قرار دارند، مثل مصرف کننده های مزمن داروهای کورتونی و کسانی که در دوران بهبود ناشی از شکستن استخوان هستند مثل شکستن ناشی از تصادف و سایر حوادث و همچنین ورزشکاران حرفه ای نیز می‌توانند از این دارو به صورت خوراکی استفاده کنند.

منع مصرف: ندارد..

لطفا نظر خود را در باره این محصول بنویسید

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: