نمک دریا

کد محصول: 1001
وضعیت موجودی: 64
49,500 تومان
قیمت بدون مالیات: 45,000 تومان
تعداد: + -
 

نمک دریا

در طول تاریخ از نمک همواره به عنوان ماده ای مقدس یاد شده است و خلاف بحث های ضـد و نقیضــی که امروزه از سوی پزشکان، بـرای منع مصرف آن نقل می گردد، اطبای کهن آن را برای رفع بسیاری از بیماری ها تجویز می کرده اند و از جمله عوامل مهم و موثر در افت فشــار خون بالا و تنظیم آن دانسته اند، اما امـروزه نمک را پس از تصفیه در کارخانه و جدا کـردن برخی عناصــر بسیار مهم و مفیـد برای بدن، به بازارعرضه کرده و همواره عاملی مخرب در سلامتی دانسته و آن را در بالا بردن فشار خون تاثیر گذار می دانند. نمک طبیعی(طعام) دارای ید طبیعی است و قطعاً محیط را هم آلوده نمی کنـد و بدن احتیاج خود به آن را به سهولت برطرف کرده و به صورت طبیعی از کلیه ها دفع می شود و در نتیجه همه افراد به سهولت از آن بهره مند می گردند و اگر کسی در متابولیسم بدن خود نیاز مبرم به یـد نداشته باشد، مشکلی برای دریافت آن ندارد چون به سهولت دفع می گردد. نمک طعام کامل و طبیعی شامل مواد معدنی بسیار ضروری برای بدن است که برای سلامت تمامی ارگان های بدن و نیز سلامت پوست مفیـد است. 
رسول خدا ( ص ) می فرمایند: هر کسی قبل و بعد از غذا نمک بخورد، خداوند سیصد و سی نوع بلا که کمترین آن جذام است، از او بر می دارد.
حضرت علی ( ع ) می فرمایند: اگر در سفره ای نمک طعام کامل نباشـد، ملائکه حاضـر نمی شونـد، صحت بدن وجود ندارد و سفـره برکت نخواهد داشت . 
امام باقر  ( ع ) می فرمایند: اگر مردم می دانستند در نمک طعام چه خواصی هست، خود را جز به آن مداوا نمی کردند.
امام صادق ( ع ) می فرمایند: هر کس به نخستین لقمه از غذای خود نمک طعام بزند، کک و مک صورت او از میان می رود.
نمک طعام برای کسانی که در طول روز فعالیت بالایی دارند، مانند ورزشکاران مفید است زیـرا بدن انسان را سر حال و متعادل می کند و در بهبود پیام رسانی مغز  به بدن، موثر است.
لذت بخش ترین و محبوب ترین حمام نزد مردم در جهان، حمام با نمک طعام کامل است. نمک طعام باعث تعادل طبیعی بدن انسان می شود  و برای از بین بردن درد آرتروز مناسب است. شایـد باعث تعجب باشـد که بدانیـد نمک طعام برای فشــار خون و گردش خـون بدن انسان مفیـد است و نیز باعث جلوگیـری  از حمله قلبی و بیماری های قلبی عروقی نیز می شود.
موادی که در نمک طعام کامل موجـود است، برای پوست مفیـد بوده و اثرات شاداب کننـدگی بر روی پوست  داشته و التهاب و زبـری آن را از بین می بـرد.چرا فشار خون در افرادی که نمک ید دار استفاده می کنند بالاست؟ چرا نمک ید دار فشار خون را بالا می برد؟ چرا با اضافه کردن نمک ید دار به خوراک حیوان حامله مانند گوسفند و ... طی بیست و چهار ساعت، حیوان سقط جنین کرده و کور می شود؟ چرا در زمان تهیه خیار شور، نمک ید دار باعث لزج و لجنی شدن خیارها می شود؟ چرا زمانی که از نمک ید دار برای گند زدایی پوست گوسفند استفاده می کنیم، شدیداً بوی تعفن گرفته و سوراخ شده و پشم آن به راحتی جدا می شود؟ چرا در دباغی ها از نمک ید دار استفاده نمی شود؟

آیا می دانید نمک طعام هدیه الهی است و خوردن آن، قبل و بعد از غذا توسط پیامبر اسلام(ص) و ائمه معصومین(ع) تاکید شده است؟ آیا می دانید نمک طعام به علت داشتن مواد معدنی کامل مانند منگنز، پتاسیم، منیزیم، سدیم، آهن و کلسیم، یک غذای کامل بشمار می رود؟ آیا می دانید استفاده از نمک طعام، باعث رسیدن اکسیژن لازم به مغز شده و از سکته مغزی جلوگیری می کند؟ آیا می دانید گرفتن ید طبیعی از نمک طعام و اضافه کردن ید شیمیایی به آن، عامل بسیاری از بیماری ها می باشد؟ آیا می دانید نمک طبیعی(طعام) اگر به مقدار مساوی با زاج مخلوط و ده دقیقه قبل از حمام به صورت مالیده شود، لک های صورت را از بین می برد؟ آیا می دانید اگر نمک طعام کامل با آب مخلوط و به بدن مالیده شود و در معرض آفتاب قرار گیرد، بهترین و بی خطر ترین نوع برنزه کردن بدن می باشد؟

این نمک تحت عنوان نمک طعام کامل احیای سلامت (نمک دریاچه های ایران)، بسته بندی و از عطاری های مورد تایید در سطح کشور قابل تهیه می باشد. 

 

ترکیبات: این نمک به صورت طبیعی و به اندازه نیاز بدن حاوی منیزیم، کلسیم، پتاسیم، ید، منگنز و روی می باشد.
حتی زنان باردار، افراد دارای فشار خون بالا، افراد دیابتی و بیماران قلبی نیز می توانند نمک دریا را به راحتی و بدون هیچ مشکلی مصرف کنند.

موارد مصرف: برطرف کننده کک و مک، ضد چاقی و ورم ، متعادل کننده فشارخون (فشار بالا و پایین را تعدیل می کند) ضد عفونی کننده سبزیجات و میوه ها ، مصلح غذاهای سرد، تقویت کننده حافظه، موثر در جلوگیری از تاول در موضع سوختگی، خارش بدن، مخلوط آن با دنبه موثر در رفع تیروئید، مفید در رفع درد عقرب گزیدگی، رفع کننده عفونت خون و از بین برنده غلبه بلغم و سودا، نگهداری تخم مرغ در نمک، بیرون از یخچال تا چندین ماه.

مخلوط خاکستر و نمک: استفاده به صورت ضماد در موضع درد، تمیز کننده ظروف مسی و ... پایین آورنده قند، شست و شوی نوزاد در بدو تولد با آب و نمک رقیق به منظور دفع مواد سمی، موثر در درمان جوش، اگزما و ترمیم پوست آسیب دیده، پاکیزگی پوست و باز شدن منافذ، رفع عرق بدن و نیش حشرات.

برای ضدعفونی سبزیجات مقداری نمک را در آب ریخته و برای مدتی سبزیجات را در آن آب قرار دهید.
خوردن مقدار کمی نمک قبل از غذا، باعث می شود میکروب های معده که در حفره دهان افراد تجمع کرده اند به سرعت از بین بروند و خوردن نمک بعد از غذا باعث می شود غذای باقی مانده لای دندان ها موجب خرابی دندان ها نشود.

برای آرامش فکری مصرف کنندگان باید عرض کنیم که هر نمکی که براحتی و تا دانه آخر از نمک پاش خارج شود سمی و مرده است و هیچ تغییری در برابر سرما، گرما و رطوبت به خود راه نمی دهد و قابل خورن نمی باشد و مابقی نمک ها در طول تاریخ قابل خوردن می باشند.

لطفا نظر خود را در باره این محصول بنویسید

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: