مایع دستشویی(450گرم)

کد محصول: 1146
وضعیت موجودی: 30
21,500 تومان
تعداد: + -
 
برچسب ها: مایع دستشویی
مایع دستشویی
ما، همگام با برندهای معتبر دنیا، با کمک تیم تحقیق و توسعه متخصص و نخبه خود در تلاش جهت حذف یا کاهش ترکیبات مضر مانند رنگ و اسانس های شیمیایی در محصولات بهداشتی خود می باشیم. خانواده ها و مصرف کنندگان نیز ضروری است ضمن آگاهی از این موضوعات، به کاهش آلودگی های زیستی حاصل از مصرف شوینده های کم خطر و افزایش سلامت خود کمک نمایند. 
استفاده از رنگ های شیمیایی در محصولات بهداشتی به منظور جذب مشتری توسط تولیدکنندگان این محصولات گسترش زیادی پیدا کرده است. امروزه بیش از 1200 نوع رنگ سنتـزی در شوینده ها استفاده می شود که اکثـر آن ها تحریک کننـده و سمی می باشند. عمده این رنگ ها مشتقات نفتی و دارای ساختار بنزیدینی هستند که به عنوان ترکیبات بسیار سمی و سرطان زا شناخته شده هستند.
عمده اسانس های موجود در بازار صنایع شوینده، سنتزی هستند، این اسانس ها به طور عمده از مواد اولیه شیمیایی تهیه و با یکدیگر مخلوط می شوند. در حالت معمول هر اسانس از بیش از 15 ماده مختلف تهیه شده است که هر کدام از این مواد ناخالصی های خاص خود را به همراه دارند. مشکلاتی از جمله ایجاد یا تشدید بیماری های تنفسی حاد مانند آسم، واکنش های آلرژیک با استفاده از این اسانس ها گزارش شده است. مضرات این مواد شیمیایی به حدی می باشد که امروزه کمپین های زیادی در دنیا برای استفاده از محصولات آرایشی بهداشتی امن تشکیل شده است.
مایع دستشویی ما، بدون رنگ و اسانس هاس شیمیایی پرخطر تولید می گردد. از مهم ترین ویژگی های آن علاوه بر عدم استفاده از مواد اولیه مخاطره آمیز در تولید، می توان به قدرت پاک کنندگی و کف بالا، ضد عفونی کنندگی مناسب، شستشوی سریع و آسان از روی پوست و خاصیت نرم کنندگی نیز نام برد.
در زندگی روزمره دست هایمان طی فعالیت های مختلف به شدت آلوده می شوند و جهت جلوگیری از انتقال عوامل بیماری (علی الخصوص در زمان شیوع بیماری های واگیردار)، شستشوی آن ها بسیار ضروری است. در این راستا نکته حائز اهمیت، استفاده از شوینده هایی است که پاکیزگی را با ایجاد کمترین مخاطرات پوستی برایمان به ارمغان بیاورند و سفره های آب زیر زمینی را نیز آلوده نکنند. در تولید این مایع دستشویی، نکات مهمی مورد توجه بوده است. خلاصه برخی از ویژگی های محصول ما موارد زیر می باشد:
- فاقد مواد شیمیایی موجود در بازار (سولفات).
- فاقد رنگ و اسانس هاس شیمیایی متداول در بازار.
- کف فراوان و پایدار.
- شستشوی سریع از روی پوست.
- خاصیت نرم کنندگی پوست و آبرسانی.
-pH  خنثی (نه اسید است، نه باز) و مناسب برای پوست.

لطفا نظر خود را در باره این محصول بنویسید

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: