عطر احیا سلامت

کد محصول: 1102
وضعیت موجودی: 17
30,000 تومان
تعداد: + -
 
عطر احیای سلامتبالاخره بعد از گذشت مدتی طولانی از نبود عطر در مجموعه احیای سلامت تنها عطر ترکیبی صد در صد طبیعی یادآور گذشته های دور تحت عنوان «عطر احیای سلامت» از راه  رسید.

گذشته های دور و بوی عطر گل های حیاط خانه های مادربزرگمان را با بوییدن عطراحیای سلامت دوباره تجربه کنید.
عطر احیای سلامت تنها عطر ترکیبی صد در صد طبیعی موجود در بازار است که فرآیند تولید آن و مواد لازم جهت آماده سازی آن کاملا بومی و ایرانی است.
ترکیبات این عطر به گونه ای تنظیم شده است که هم بانوان و هم آقایان آن را می پسندند.
خوش بویی و رایحه فوق العاده این عطر به گونه ایست که افرادی که برای اولین بار می بویند یک آرامش عمیق را حس میکنند و دیگر نمی توانند از آن دل بکنند.

این عطر علاوه بر خوش بویی کاربرد درمانی بسیاری بخصوص ضدافسردگی دارد که اثر مستقیم بر هوشیاری و ترمیم مغز دارد که توصیه می شود حتما برای افراد با هوشیاری پایین از این عطر استفاده نمایید.

ترکیبات

گل های قدیمی حیاط مادربزرگ ها،هل،پرتقال و...

نکته قابل توجه اینکه در این عطر ترکیبی به هیچ عنوان از عطر گل محمدی استفاده نشده است در صورتی که همگان با استشمام این عطر گمان می برند یکی از ترکیبات آن گل محمدی ست درصورتی که چنین نیست و این از اسرار این عطر ترکیبی به جا مانده از گذشتگان ماست.

برخی خواص درمانی عطر احیای سلامت:حفظ کننده ارواح و قوا‌ ،مفرح قلب ،افزایش گردش خون ،آرامش اعصاب و ضد افسردگی و پریشان خیالی و افکار بد

رایحه ای نو با عطر احیای سلامت

لطفا نظر خود را در باره این محصول بنویسید

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: