زیر مجموعه

آشپزی (4)

با محصولات مورد تایید حکیم روازاده آشپزی کنید.
جنون سزارین
  • دسته بندی: ROOT
  • بازدید: 175
 جنون سزارین در ایران
افزایش احتمال ۵۰ درصدی آسم، ۲۰ درصدی دیابت و ۵۰ درصدی چاقی، ارمغان «سزارین» برای کودکان ایران است. شکافتن شکم و ایجاد یک برش بر روی  رحم زن باردار به منظور خارج کردن جنین را سزارین می‌نامند.

این عمل برخلاف تصور عموم افراد، سلامت مادر را بیشتر در معرض خطر قرار می‌دهد.
 متاسفانه برخی از پزشکان نیز به منظور درآمد بیشتر، مادران را به سمت سزارین سوق می‌دهند و قریب به اتفاق زایمان ها در بیمارستان‌های خصوصی به روش سزارین است.

 
سرمه اثمد
  • دسته بندی: ROOT
  • بازدید: 336
سرمه اثمد سنت فراموش شده پیامبر


زیبایی و سلامتی چشم ها

 استفاده از سرمه اثمد برای پیشگیری از آب‌مروارید و آب سیاه و کوری و ورم ملتحمه توصیه شده است.

 سرمه اثمد پیشگیری و درمان ضعف چشم

سرمه اثمد معمولاً از مکه تهیه می‌شود و وقتی می‌خواهند معرفی کنند می‌گویند سرمه اصفهان، و در تحقیقات معلوم شد که در هندوستان جایی به نام اصفهان وجود دارد که منظور همان جا است، البته در کوه‌های کرمانشاه و ایلام این سنگ یافت می‌شود،


مجموعه آموزشی
  • دسته بندی: ROOT
  • بازدید: 213
بسته آموزشی مقدماتی طب جامع اسلامی ایرانی

عرضه جمع بندی تجربه ۷۰۰۰ ساله طب اسلامی ایرانی

در پی استقبال علاقمندان فراگیری آموزش طب اسلامی ایرانی، جهت سهولت یادگیری متقاضیان و گذراندن دوره مربوطه، امکان گذراندن دوره آموزشی بصورت غیر حضوری با تهیه بسته آموزشی و گذراندن آزمون و دوره عملی و اعطای مدرک مورد تایید موسسه فراهم گردید.

این بسته آموزشی که حاصل تلاش ۱۵ ساله حکیم دکتر روازاده در جمع بندی منابع غنی طب اسلامی ایرانی می باشد شامل فیلم های تصویری، صوتی، و کتابچه‌های آموزشی ویژه هر فیلم می‌باشد.

بجای هزینه های چند میلیونی دوره های حضوری که مستلزم دوری از منزل و هزینه اقامت در طی برگزاری دوره می باشد، با تهیه بسته آموزشی بهترین اساتید را به خانه خود ببرید و بجای یکبار شنیدن از استاد، چندین بار فیلم های آموزشی را ببینید و دروس طب اسلامی ایرانی را مرور کنید.

در ضمن این بسته آموزشی برای پزشکان، پیراپزشکان و پرستاران محترم نیز بسیار مناسب می باشد. عموم مردم نیز می توانند با مطالعه آن، نسبت به یادگیری مبانی طب اسلامی ایرانی اقدام نمایند تا بدانند چگونه بود که نیاکان ما با انجام تدابیر و آموزه های حفظ الصحه از بیماری ها پیشگیری می کردند و در زمان بیماری به راحتی با داروهای طبیعی خود درمانی می کردند.

براستی که گذشتگانمان این حدیث گهر بار امام رضا (ع) را بدرستی عمل می کردند:
امام رضا (ع) می فرماید: “انسان مکلف است در امور بهداشتی و سلامتی خویش جاهل نباشد و عذری از آن مورد پذیرش قرار نمی گیرد.”

این بسته آموزشی شامل مباحث زیر می‌باشد:

۱-شناخت امور طبیعیه (ارکان، مزاجها، اخلاط …)

 ۲- چگونه مزاج سالم و معتدلی داشته باشیم

 ۳- اصول تغذیه درست برای همه سنین (اطفال و پیران)

 ۴-آشنایی با ریشه‌های عمیق فلسفی طب ایرانی  

۵- مروری بر احادیث اهل بیت(ع) درباره طب ایرانی

۶- تدابیر مسافران

۷- اصول صحیح روابط زناشویی (آقایان و بانوان)